Whatsapp ile Hızlı İletişim

Yeditepe Taşımacılık A.Ş, 2005 yılında Yönetim Kurul Başkanlığı görevini icra eden T. Alp TUĞHAN tarafından kurulmuştur.

Çağın gerekliliğini dikkate alarak uzman ve dinamik ekibi ile sektöre yön veren Yeditepe Taşımacılık, butik hizmet anlayışı ile lojistik sektöründe öncülüğünü sürdürmektedir.

İzmir merkezli olarak kurulan Yeditepe Taşımacılık A.Ş  Adnan Menderes havalimanı şubesinin açılışı ardından İstanbul  ve İstanbul Havalimanı,  Ankara, Konya, Milas ve Bodrum şubelerini de bünyesine dahil etmiştir. Geniş network ağı ile dünyada birçok ülkede lojistik hizmetini sürdürmektedir.

Lojistik hizmet sektörünün  öncü kurumlarından  IATA, UTIKAD ve WCA  üyesidir.WCA üyeliğinde de , WCA Perishables Network, WCA Pharma ve WCA Dangerous Goods  gruplarının da üyesidir.

ISO 9001 , ISO 27001 , Canlı Hayvanlar ( Live Animals ) , Tehlikeli Maddeler ( Dangerous Goods ), Savunma Sanayi ( Defence Industry ) , Medikal (GDP) gibi sertifikalar ile uzmanlığı belgelendirilmiştir.

Sektöre hava kargo taşımacılığı  ile başlayan Yeditepe Taşımacılık A.Ş, denizyolu, fuar ve etkinlik ve kurye servisleri ile hizmet ağını genişletmiştir.